Samsung Galaxy A13 – trzy zalety tego smartfona z Androidem

Samsung Galaxy A13 to bardzo opłacalne urządzenie, które możemy nabyć w wyjątkowo kuszącej cenie. Czy w związku z tym, decydując się na ten smartfon z Androidem, będziemy musieli być gotowi na jakieś kompromisy? Absolutnie nie – ten telefon posiada sporo zalet, którymi mógłby zaskoczyć nawet bardziej wymagających użytkowników telefonów. Przedstawimy je już za chwilę w tym artykule, więc zapraszamy do czytania!

Pierwsza zaleta Samsunga Galaxy A13 – to smartfon z dużym ekranem

Zdecydowanie pierwsza rzecz, jaka rzuci nam się w oczy, kiedy weźmiemy do ręki telefon Samsung Galaxy A13, będzie wielkość jego ekranu. To aż 6,5 cala przekątnej wyświetlacza, co sprawia, że możemy zakwalifikować to urządzenie jako smartfon z dużym ekranem. Czy rzeczywiście jest to takie udogodnienie, jak mogłoby się wydawać? Czy większy ekran nie będzie oznaczał dla nas trudności z dosięgnięciem do jego krawędzi?

Absolutnie nie – 6,6 cala to komfortowa powierzchnia wyświetlacza dla smartfona z Androidem. Dzięki niej będziemy mogli komfortowo poczytać jakieś internetowe artykuły czy obejrzeć film, jednocześnie nie będąc skazani na zbyt duże i nieporęczne urządzenie, które straci na mobilności. Galaxy A13 może być naprawdę wygodny i dobrze leżeć w dłoni dzięki temu, że pomimo dużego ekranu jego ogólna konstrukcja jest bardzo smukła i wyważona.

Druga zaleta – Galaxy A13 to smartfon z mocną baterią

Drugą zaletą tego urządzenia, obok której nie sposób przejść obojętnie, to pojemność ogniwa. Sprawia ona, że Galaxy A13 to smartfon z mocną baterią, na którego nie będą narzekali pod tym kątem nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Ten telefon oferuje nam ogniwo o pojemności aż 5000mAh. Czy to wystarczająca ilość energii na wiele godzin spędzonych ze smartfonem? Jak najbardziej – możliwe, że nawet uda nam się przekroczyć jeden dzień. Jeśli natomiast będziemy potrzebowali naładować nasz smartfon, także nie będzie to żadnym kłopotem dzięki szybkiemu ładowaniu 15W – za jego pomocą Galaxy A13 może się naładować znacznie szybciej niż telefon, w którym nie znajdziemy tego rozwiązania.

Trzecia zaleta – jakość zdjęć z czterech obiektywów

Ostatnim plusem Samsunga Galaxy A13, jaki dzisiaj omówimy, jest jakość wykonywanych przez niego fotografii. Dlaczego może być ona taka dobra? Wpływa na to system czterech obiektywów. Jeden z nich to obiektyw główny, który będzie używany w większości przypadków jako domyślny. Jeśli jednak zechcemy zmienić ujęcie na tryb szerokokątny czy nawet makro, wtedy rolę głównego obiektywu przejmą specjalnie dedykowane do tego szkła. W ten sposób będziemy mogli wykonać dokładnie taką fotografię, jaką będziemy chcieli, jednocześnie łapiąc na nim wszystkie kolory i niezbędną ilość detali.

Reasumując, Samsung Galaxy A13 to smartfon z dużym ekranem godny polecenia. Znajdziemy w nim to, czego będziemy potrzebowali do zapewnienia sobie komfortowej współpracy z naszym urządzeniem – wygodny wyświetlacz, dobre aparaty i świetną wytrzymałość. Jeśli potrzebujemy telefonu, który będzie mógł sprostać każdemu zadaniu, jakiemu przed nim postawimy i przy okazji nie będzie zbyt kosztowny – A13 to może być opcja dla nas!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska